Elitarne forum
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: UWAGA!!!
Restart świata speed
Rejestracja będzie możliwa od piątku 25. lipca. Gra rozpocznie się w poniedziałek 28. lipca, o godz. 6:00.

Speed to świat, na którym akcja toczy się 3 razy szybciej niż na pozostałych serwerach.
 
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: WITAMY  (Przeczytany 73104 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Naamuś
Gość
« Odpowiedz #325 : Lipiec 23, 2008, 13:45:45 »

kiedyś musi być pierwszy raz xD
Zapisane
Grim&Evil
Gość
« Odpowiedz #326 : Lipiec 23, 2008, 14:16:19 »

Ja tam żadnego bana ni ostrzeżenia nie mam, bo ja z tych grzecznych. A jak Wy dziewczęta 'zue' jesteście to i ostrzeżenia dostajecie. Język

libi
Zapisane
Inci
Pierwszy Czart Koalicji
Administrator
Forumowicz
***

Respekt +40/-10
Offline Offline

Wiadomości: 342


Paranoid


« Odpowiedz #327 : Lipiec 23, 2008, 15:10:18 »

Grzeczny? A nie zuy? Czarcie marnotrawny, wyrodny synu Tatki, tego się po Tobie nie spodziewałem! Cóż za wstyd na stare lata  Płacz
Zapisane

Dlaczego pasjonowało mnie zło? Bo zło jest ciekawe, intrygujące, podniecające, a dobro jest nudne jak flaki z olejem, tkliwe, ckliwe, usypiające, wata cukrowa!... Czkawka historii. Historia to nic innego jak nieustanna walka dobra ze złem. Zazwyczaj wygrywa zło...
Grim&Evil
Gość
« Odpowiedz #328 : Lipiec 23, 2008, 15:43:05 »

Grzeczny? A nie zuy? Czarcie marnotrawny, wyrodny synu Tatki, tego się po Tobie nie spodziewałem! Cóż za wstyd na stare lata  Płacz

Pierwszy Czarcie, obiecuje poprawę! Ostatnimi czasy byłem kuszony przez dobro, jednak we krwi nadal płynie czarna krew. Na dowód żem godny nazywać się synem zuego Tatki zrobię dziś bardzo zły uczynek. Postaram się żeby był to jeden z najbardziej nikczemnych wybryków godny potępienia... buaaaahahahaaaaa! Strzeszcie się dziewice!!! Chichot

lib, mroczny&zuy!
Zapisane
Nefitys(wincent)
Administrator
Spamerek
***

Respekt +12/-2
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 590


Antychryst


« Odpowiedz #329 : Lipiec 23, 2008, 15:57:44 »

Grzeczny? A nie zuy? Czarcie marnotrawny, wyrodny synu Tatki, tego się po Tobie nie spodziewałem! Cóż za wstyd na stare lata  Płacz

Inci zasmuce Cie gorsza nowina...

W Kawalerii Szatana jest ANIOL!!!  -to Arat podstepnie udaje czarta a z 3 kregu aniolkow jest Smutny

i z kim ja pracuje no....
Zapisane
Inci
Pierwszy Czart Koalicji
Administrator
Forumowicz
***

Respekt +40/-10
Offline Offline

Wiadomości: 342


Paranoid


« Odpowiedz #330 : Lipiec 23, 2008, 17:02:44 »

Cholerne cherubinki i inne serafiny, wszędzie tego tałatajstwa pełno  Złość Co za swiat, za moich czasów tego nie było!
Zapisane

Dlaczego pasjonowało mnie zło? Bo zło jest ciekawe, intrygujące, podniecające, a dobro jest nudne jak flaki z olejem, tkliwe, ckliwe, usypiające, wata cukrowa!... Czkawka historii. Historia to nic innego jak nieustanna walka dobra ze złem. Zazwyczaj wygrywa zło...
Princess
~SŚ
Forumowicz
**

Respekt +669/-5
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 275


Obserwatorka :) na odwyku od plx ;]


« Odpowiedz #331 : Lipiec 23, 2008, 17:04:34 »

Cholerne cherubinki i inne serafiny, wszędzie tego tałatajstwa pełno  Złość Co za swiat, za moich czasów tego nie było!
Ale to brat Twój jest  Szok
Zapisane

A że Mnie Pan Bóg stworzył, A szatan opętał, Na zawsze będę święta I na zawsze przeklęta, Zdradliwa i wierna, Kochana i wredna, Zakręcona i tajemnicza, Wrażliwa i oschła, Dobra i zła, Początek i koniec, O to jestem Ja..

"Dzisiaj zginiemy w piekle dzisiaj będziemy w niebie"
Nefitys(wincent)
Administrator
Spamerek
***

Respekt +12/-2
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 590


Antychryst


« Odpowiedz #332 : Lipiec 23, 2008, 19:46:56 »

Cholerne cherubinki i inne serafiny, wszędzie tego tałatajstwa pełno  Złość Co za swiat, za moich czasów tego nie było!

wiem wlasnie  Złość

a tak apropo 3 krag to archanioly Język

ale moze jeszcze uda sie uratowac arata i go na zla droge sprowadzic...
Zapisane
Naamah
Gość
« Odpowiedz #333 : Lipiec 23, 2008, 20:38:06 »

jak sie za niego zabiorę to od razu zejdzie xD A gdzie mój Libi jest  Buziak
Zapisane
Grim&Evil
Gość
« Odpowiedz #334 : Lipiec 24, 2008, 07:11:23 »

Libi ciężko pracuje.   Mrugnięcie

A dlaczego tu tak cicho? Płacz Nikt się już nie odzywa?

lib
Zapisane
Inci
Pierwszy Czart Koalicji
Administrator
Forumowicz
***

Respekt +40/-10
Offline Offline

Wiadomości: 342


Paranoid


« Odpowiedz #335 : Lipiec 24, 2008, 07:15:23 »

Ano właśnie, przynajmniej jeden spamuje jak Pan Szatan przykazał. Już miałem Was opieprzyć. Cała noc w robocie i nic do czytania... przez Was musiałem pracować, tfu!
Zapisane

Dlaczego pasjonowało mnie zło? Bo zło jest ciekawe, intrygujące, podniecające, a dobro jest nudne jak flaki z olejem, tkliwe, ckliwe, usypiające, wata cukrowa!... Czkawka historii. Historia to nic innego jak nieustanna walka dobra ze złem. Zazwyczaj wygrywa zło...
darius4/wodaru
SŚ_SJ
Forumowicz
*

Respekt +10/-2
Offline Offline

Wiadomości: 216



« Odpowiedz #336 : Lipiec 24, 2008, 07:33:57 »

a co cała noc robiłeś w tej pracy,szukałeś aniołków w niebie i przeprowadzałeś rekrutacje do podziemia Język
Zapisane
Inci
Pierwszy Czart Koalicji
Administrator
Forumowicz
***

Respekt +40/-10
Offline Offline

Wiadomości: 342


Paranoid


« Odpowiedz #337 : Lipiec 24, 2008, 08:08:42 »

Tak dobrze to nie było... papierkowa robota głównie - cyrografy, sprawozdania z demoralizacji, ewidencja grzechów. Nuuuda  Smutny Myślałem, że przynajmniej z jakąś forumową diabliczką pospamuję na osłodę, a tu dupa.
Zapisane

Dlaczego pasjonowało mnie zło? Bo zło jest ciekawe, intrygujące, podniecające, a dobro jest nudne jak flaki z olejem, tkliwe, ckliwe, usypiające, wata cukrowa!... Czkawka historii. Historia to nic innego jak nieustanna walka dobra ze złem. Zazwyczaj wygrywa zło...
Grim&Evil
Gość
« Odpowiedz #338 : Lipiec 24, 2008, 09:02:51 »

Inci, może zatrudnimy Ci sekretarkę do pomocy. Ja proponuję  panią diablicę z reklamy telefonii komórkowej, chyba heyah. Taka ładna z ogonkiem. A widać że nie ma tam co robić, to przy pisaniu sprawozdań z demoralizacji na pewno się przyda. Chichot

lib
Zapisane
Inci
Pierwszy Czart Koalicji
Administrator
Forumowicz
***

Respekt +40/-10
Offline Offline

Wiadomości: 342


Paranoid


« Odpowiedz #339 : Lipiec 24, 2008, 10:18:06 »

Z ogonkiem... mniam Uśmiech  Jestem za. W ramach rewanżu mogę przysyłać ponętne sukkubki do słodkiego dręczonka we śnie.
Zapisane

Dlaczego pasjonowało mnie zło? Bo zło jest ciekawe, intrygujące, podniecające, a dobro jest nudne jak flaki z olejem, tkliwe, ckliwe, usypiające, wata cukrowa!... Czkawka historii. Historia to nic innego jak nieustanna walka dobra ze złem. Zazwyczaj wygrywa zło...
Grim&Evil
Gość
« Odpowiedz #340 : Lipiec 24, 2008, 10:39:29 »

OOO! To ja poproszę na 4:30 rano, bo wcześniej mam z kimś umówione  spotkanie we śnie... Język

lib
Zapisane
Trust
~SŚ
Spamerek
**

Respekt +34/-9
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Stairways to Haven


« Odpowiedz #341 : Lipiec 24, 2008, 11:24:42 »

omg czlowieka nie ma pare miesiecy i nawet Inci spamuje Język
Zapisane


Inci
Pierwszy Czart Koalicji
Administrator
Forumowicz
***

Respekt +40/-10
Offline Offline

Wiadomości: 342


Paranoid


« Odpowiedz #342 : Lipiec 24, 2008, 12:04:01 »

Zaraziłem się... a lekarstwa jak dotąd nie wynaleźli  Zawstydzony
Zapisane

Dlaczego pasjonowało mnie zło? Bo zło jest ciekawe, intrygujące, podniecające, a dobro jest nudne jak flaki z olejem, tkliwe, ckliwe, usypiające, wata cukrowa!... Czkawka historii. Historia to nic innego jak nieustanna walka dobra ze złem. Zazwyczaj wygrywa zło...
Inci
Pierwszy Czart Koalicji
Administrator
Forumowicz
***

Respekt +40/-10
Offline Offline

Wiadomości: 342


Paranoid


« Odpowiedz #343 : Lipiec 25, 2008, 11:56:35 »

Co się dzieje? Jakaś zaraza wydusiła spamerów? Ludzie... opamiętajcie się, mam dopiero 333 posty a to tylko połowa właściwej liczby!
Zapisane

Dlaczego pasjonowało mnie zło? Bo zło jest ciekawe, intrygujące, podniecające, a dobro jest nudne jak flaki z olejem, tkliwe, ckliwe, usypiające, wata cukrowa!... Czkawka historii. Historia to nic innego jak nieustanna walka dobra ze złem. Zazwyczaj wygrywa zło...
SoMany
~SŚ
Ekspert Spamu
**

Respekt +27/-33
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1009


emeryt


« Odpowiedz #344 : Lipiec 25, 2008, 12:47:04 »

Zaraza zwana totalnym otępieniem zabiła wszystkich tylko ja ciezko ranny i wymmęczony procesami zachodzącymi w moim organizmie przeżyłem
ale mnie Arat w filmie do spamerów nie zaliczył to nie będę spamował.
Zapisane

Ten kto nie zaatakuje pierwszy, ten zostanie zaatakowany

emeryt...

http://www.sojuszspeed.darmowefora.pl/index.php?topic=2556.0
Star Dust
Gość
« Odpowiedz #345 : Lipiec 25, 2008, 13:20:10 »

Juz sie przenisliscie na nowe forum? Czy kazdy wakacje czuje?... spamu brak, szokda Smutny
Zapisane
Naamah
Gość
« Odpowiedz #346 : Lipiec 25, 2008, 13:23:43 »

za to na naszym Aga spam kwitnie  Duży uśmiech aż jestem w szoku
Zapisane
Inci
Pierwszy Czart Koalicji
Administrator
Forumowicz
***

Respekt +40/-10
Offline Offline

Wiadomości: 342


Paranoid


« Odpowiedz #347 : Lipiec 25, 2008, 13:27:34 »

Ja tam jestem w życiowej formie, mogę spamować za trzech.
Zapisane

Dlaczego pasjonowało mnie zło? Bo zło jest ciekawe, intrygujące, podniecające, a dobro jest nudne jak flaki z olejem, tkliwe, ckliwe, usypiające, wata cukrowa!... Czkawka historii. Historia to nic innego jak nieustanna walka dobra ze złem. Zazwyczaj wygrywa zło...
SoMany
~SŚ
Ekspert Spamu
**

Respekt +27/-33
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1009


emeryt


« Odpowiedz #348 : Lipiec 25, 2008, 14:25:47 »

spamowac nie ma z kim.
Spamerów gdzieś wcięło mój spam głównie opiera się na słowie buu więc dołącze to i tu!
Zapisane

Ten kto nie zaatakuje pierwszy, ten zostanie zaatakowany

emeryt...

http://www.sojuszspeed.darmowefora.pl/index.php?topic=2556.0
xPoISoNx
~SŚ_KS
Spamerek
*

Respekt +25/-2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 406


Libek (xPoISoNx)


« Odpowiedz #349 : Lipiec 25, 2008, 15:03:53 »

Nie wiem co napisać, ale napiszę że nie wiem bo jakbym nie napisał to byście nie wiedzieli że ja nie wiem..

gupeczek lib Chichot
Zapisane

Gramy tutaj my:
Liberator
Poison

Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

polskiserwerfreeplay siedemwatah watahawilkowmagii tb lionoftiger