Elitarne forum
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: UWAGA!!!
Restart świata speed
Rejestracja będzie możliwa od piątku 25. lipca. Gra rozpocznie się w poniedziałek 28. lipca, o godz. 6:00.

Speed to świat, na którym akcja toczy się 3 razy szybciej niż na pozostałych serwerach.
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wojna FCO z psikusem  (Przeczytany 3939 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Inci
Pierwszy Czart Koalicji
Administrator
Forumowicz
***

Respekt +40/-10
Offline Offline

Wiadomości: 342


Paranoid


« : Czerwiec 05, 2008, 08:33:29 »

Czasem człowiekowi nudzi się tak, że ma ochotę skasować konto albo zrobić psikusa. W tym przypadku skończyło się na psikusie...

Za podszeptem Doroty (pomysł złośliwego lenia) niejaki Incitatus założył osadę na koordach 75|0, w samym środeczku kwadrata zajętego w całości przez przewidujące FCO. Poprzednie osadki należące do konta zniknęły w niewyjaśnionych okolicznościach, wskutek czego Psikus stał się niewyburzalny.

http://speed.travian.pl/karte.php?d=320876&c=b2

GAL WIELKI, czujny jak zwykle, już po paru godzinach zaczął zaciekle atakować biedną samotną wioszczynę i dopiął swego - wyzerował ją. Co prawda nic mu to nie dało, bo została tam z 0 popa, ale miejmy nadzieję, że przynajmniej poczuł się dowartościowany. Wywiązała się pogawędka:

GAL WIELKI 03.06.08 
 RE^3: Ładnie to tak? 11:34:14 
 
 Tu tez nie będzie
____________
Incitatus napisał(a):

Hmm, ale gdzie indziej nie byłoby psikusa...
____________
GAL WIELKI napisał(a):

Dlatego ze jest psikusowa musi zniknac z koordów 75/0 postaw sobie gdzie indziej
____________
Incitatus napisał(a):

Ej, Wielki Galu, czemu atakujesz moją malutką psikusową wioseczkę? Ty masz tyle dużych, a ja tylko tą jedną maciupeńką. Wstydziłbyś się...


Zniechęcony nader niemiłym sposobem bycia GALA, samotny psotnik nie kontynuował... za to w profilu Incitatusa pojawił się opis:



Zmobilizowało to pewnego mądrego człowieka i doświadczonego gracza do oświecenia nieuświadomionego:

mario3600 napisał(a):

Widzę zatem że grasz pierwszy raz w te klocki Język a wielcy panowie i przywódcy też nie wiedzą co się dzieje gdy pozycja wioski Natów jest zajęta. Ja tam FCO nie lubie bo mnie często nękają, ale śmieszy mnie takie coś -> NIEWIEDZA Uśmiech Poczytaj forum traviana. Poszukaj tematów co się dzieje w takim przypadku jaki wytworzyłeś a mina Ci chyba zrzednie - niemniej jednak życzę Ci powodzenia.


Tymczasem GAMOŃ, przepraszam, GAL WIELKI uznał w swej mądrości, że skoro wyzerowanie mizernego sioła przez niego nic nie dało, należy zerować całym sojuszem i wysłał takiego oto massa:

GAL WIELKI 04.06.08
[mm] 00:50:31

Prosba do wszystkich aby atakuwali osade 75/0 przez caly dzien wysylajac ataki z 5-10 obojetnie jakich jednostek chodzi o to aby gosc mial caly czas zero popa i nie mial mozliwosci postawienia ani jednego budynku


Tak oto osada mająca 0 w porywach do 20 popa stała się wrogiem FCO nr 1 - tylko wczoraj ponad 50 ataków (nie fejków). Być może uda się skoncentrować tam ataki FCO na tyle, żeby pozwoliło to naszej koalicji zwyciężyć w wojnie. Wydaje się, że w tej edycji decydującą rolę w walce o zwycięstwo na serwerze odegra Psikus.

Nękany ciągłym brakiem surowców, za które mógłby stawiać kolejne budynki do burzenia dla FCO (im się w końcu też coś od życia należy), nasz psotnik zdecydował się przełamać wrodzoną nieśmiałość i poprosić o pomoc sąsiadów. Większość, zapewne podburzona przez nieprzychylnego GALA WIELKIEGO, nawet nie raczyła odpisać, niektórzy jednak byli całkiem rozmowni:

Clarice 04.06.08 
 RE^3: Natary - prośba 17:33:57 
 
 ale to chyba nie do mnie pytanie tylko do zarządu Język
____________
Incitatus napisał(a):

No... tak jak napisaliśmy, jak wyślecie surowce, to będziecie mieć pierwszeństwo w przejmowaniu osady, gdy już admini wprowadzą cud. To jak będzie?
____________
Clarice napisał(a):

WTF?Co?Co???
____________
Incitatus napisał(a):

Czołem brachu, to my Natary. Znowu gramy!
Założyliśmy właśnie osadkę, w której będzie można budować cud świata, ale jeszcze nas oficjalnie nie wprowadzili, bo musimy się rozbudować. Mamy już nowe plany (jak ktoś wam mówi, że ma skserowane z poprzedniej edycji, to nie wierzcie, bo kłamie) i niedługo ruszamy z tym koksem... znaczy cudem. Wydaje nam się, że sympatyczni z was ziomale, dlatego damy wam cynk, kiedy nas oficjalnie wprowadzą i będziecie mogli od razu przejąć naszą osadkę, ale wyślijcie trochę surki plis... bo trochę zabałaganilismy i jak tak dalej pójdzie, to nie wyrobimy się w terminie i edycja skończy się bez nas.

Wyślecie surkę oki plis?

Pozdro
Natary


Pewna niewiasta wykazała się z kolei poczuciem humoru ostrym jak brzytwa:

a_nnia 04.06.08 
 RE^3: brak tematu 18:07:39 
 
 sam sobie wyślij :]
____________
Incitatus napisał(a):

Wyślesz? Uśmiech Bo musimy szybko się rozwijać, a na razie dostaliśmy tylko dwa transporty.
____________
a_nnia napisał(a):

hehe
____________
Incitatus napisał(a):

Cześć, to my Natary Uśmiech Znowu gramy!
Założyliśmy właśnie osadkę, w której będzie można budować cud świata, ale jeszcze nas oficjalnie nie wprowadzili, bo musimy się rozbudować. Mamy już nowe plany (jak ktoś wam mówi, że ma skserowane z poprzedniej edycji, to nie wierzcie, bo kłamie) i niedługo ruszamy z tym koksem... znaczy cudem. Wydaje nam się, że jesteś fajna, dlatego damy ci cynk, kiedy nas oficjalnie wprowadzą i będziesz mógł od razu przejąć naszą osadkę, ale wyślij trochę surki plis... bo trochę zabałaganiliśmy i jak tak dalej pójdzie, to nie wyrobimy się w terminie i edycja skończy się bez nas.

Wyślesz surkę oki plis?

Pozdro
Natary


"Sam sobie wyślij"... genialne! Zapiszcie sobie tę niezrównaną ripostę!

Na szczególne podziękowania zasłużył jednak gracz PanTadeusz, który natychmiast po odebraniu wiadomości wysłał dwa transporty surowców:





Jak widać, są jeszcze na świecie dobrzy ludzie i w potrzebie można liczyć nawet na wroga.


Ciąg dalszy nastąpi... (już się boję)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2008, 10:20:28 wysłane przez Inci » Zapisane

Dlaczego pasjonowało mnie zło? Bo zło jest ciekawe, intrygujące, podniecające, a dobro jest nudne jak flaki z olejem, tkliwe, ckliwe, usypiające, wata cukrowa!... Czkawka historii. Historia to nic innego jak nieustanna walka dobra ze złem. Zazwyczaj wygrywa zło...
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

gangptr amazonsolidarnosc cs-glador loudness thepunisher